“Відродження” закликає підтримати депутатський проект нового Податкового кодексу

23.11.2015
Бондар_02

Депутатська група «Партія «Відродження» підтримує проект нового Податкового кодексу, підготовлений депутатами Верховної Ради.

Про це під час засідання погоджувальної ради у парламенті заявив співголова групи, народний депутат Віктор Бондар.

«Треба терміново проголосувати за новий Податковий кодекс – абсолютно нормальний, відпрацьований, пройшов комітет. У ньому пропонується зменшити кількість податків, радикально зменшити навантаження на фонд заробітної плати, спростити систему адміністрування податків. Це законопроект, який дасть можливість величезній частині українського бізнесу вийти з тіні», – заявив Віктор Бондар.

Цей законопроект дасть можливість через два-три роки наповнити бюджет України і почати «нове економічне життя», переконаний народний депутат.

«Ми наполягаємо, щоб уже на цьому тижні цей проект нового Податкового кодексу пройшов всі процедури і хоча б – перше читання у парламенті», – заявив Віктор Бондар.

Також народний депутат наголосив, що це необхідно для підготовки самого державного бюджету на наступний рік. Уряд має внести проект бюджету України на 2016 рік якомога швидше, щоб на його опрацювання депутати мали мінімум місяць.
«Щоб ми не приймали в останній день бюджет України, не розуміючи, які базові показники там передбачені. Це не має бути як раніше – бюджет приймається під ялинку і з голосу. Ми наполягаємо, щоб у бюджеті були враховані інфраструктурні проекти», – заявив народний депутат.