«Відродження» і УСПП підпишуть робочий план спільних заходів до меморандуму між організаціями

14.06.2016
Кінах Бондар

15 червня о 12.00 у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (вул. Хрещатик, 34, конференц-зал, 3 пов.) відбудеться підписання робочого плану спільних заходів до меморандуму про співробітництво між УСПП та партією «Відродження».

Участь у заході візьмуть президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах та лідер «Відродження» Віктор Бондар.

Нагадаємо, меморандум є частиною процесу налагодження співпраці бізнесу, громадськості із представниками парламенту, депутатських груп і фракцій, про що йшла мова на Національному форумі «Трансформація України» та Українському форумі бізнесу. Зокрема, її результатом має стати покращення економічної ситуації в країні, підприємницького та інвестиційного клімату, створення ефективного каналу взаємодії влади та бізнесу.

Робочий план передбачатиме спільні зусилля народних обранців і підприємництва щодо підтримки реального сектору економіки, вирішенню нагальних проблем підприємництва, всебічної підтримки ініціатив громадянського суспільства із забезпечення контролю діяльності органів державної влади в соціально-економічній сфері.

Основними механізмами співпраці стане визначення пріоритетних законопроектів для розгляду у парламенті, спільне напрацювання нових на основі положень Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу та економічного розділу програми «Відродження», проведення фахових експертиз тощо.

Сторони планують також разом організовувати та брати участь в міжнародних економічних конференціях чи бізнес-форумах, проводити презентації для потенційних іноземних інвесторів.

До висвітлення заходу запрошуються представники ЗМІ.

Акредитація за телефоном: (044)536-96-32, (096)9507565